„Mano nuoma“ įgijo butų savininkų pasitikėjimą

„Mano nuoma“ įgijo butų savininkų pasitikėjimą

Jei norite investuoti į nekilnojamąjį turtą, tenka išvykti iš Lietuvos ilgesniam laikui ar persikelti į kitą būstą, o senąjį norite nuomoti, pečius užgula daug rūpesčių. Tai ir nuomininkų paieškos, dokumentų tvarkymas, buto priežiūra ir dar daugybė kitų. Žmonės, palikę šiuos rūpesčius projekto „Mano nuoma“ specialistams, sako, kad buto nuoma vyksta sklandžiai, nes ja rūpinasi tikri profesionalai. 

Nesvarbu, turite naują ar seną butą, buto nuomos administravimo specialistai padės jį išnuomoti arba pasiūlys Jums priimtiniausią variantą. Butą galima išnuomoti, pasirenkant trumpalaikę ar ilgalaikę nuomas.

„Kadangi gyvename užsienyje, tai liko tuščias butas. Tad nusprendžiau išnuomoti jį ilgam laikui. „Mano nuomos“ teikiamomis paslaugomis naudojuosi jau metus“, – pasakoja savo butą Vilniuje nuomojanti Natalija.
Paklausta, kodėl nuomojamo buto administravimą patikėjo šiai įmonei, Natalija sakė, kad jai gerą pirmą įspūdį paliko susitikimas su įmonės konsultantu. Anot jos, pirmas įspūdis apie įmonę yra labai svarbus.

„Mano nuomone, pagrindinis privalumas yra kompleksinis „Mano nuomos“ specialistų požiūris į nuomos paslaugas. Visų pirma, jie kontroliuoja sąskaitų apmokėjimą. Visų antra, jie ieško tvarkingų nuomininkų ir visą laiką prižiūri butą, laiku sprendžia technines ir teisines problemas. Tai labai patogu užsienyje gyvenantiems žmonėms. Tikrai rekomenduočiau „Mano nuoma“ paslaugas kitiems, nes jie maloniai ir gerai aptarnauja klientus, atsakingai žiūri į savo darbą.“
________________________________________________________________________________

Pastatų priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Mano Būstas“ siūlo visus nuomos rūpesčius patikėti profesionalams – „Mano nuoma“ ir nebesukti galvos dėl buto priežiūros bei tinkamiausių nuomininkų paieškos.

 

Daugiau informacijos – puslapyje www.manonuoma.lt arba telefonu: 8 700 55 966.

Susisiekite su mumis

Siųsti